Specjalny Ośrodek Wychowawczy
Zgromadzenia Sióstr 
Zmartwychwstania Pańskiego
im. Bł. Matki Celiny Borzęckiej 
w Mocarzewie

Bł. Matka Celina Borzęcka
   Patronka Ośrodka

Kalendarz wydarzeń
w SOW w Mocarzewie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Specjalny Ośrodek Wychowawczy

Zgromadzenia Sióstr

Zmartwychwstania Pańskiego

w Mocarzewie

 

Mocarzewo 13

09-540 Sanniki

tel. 24 277-63-92

 

Dzięki zaangażowaniu wielu osób mógł odbyć się II Międzygminny Rajd Rowerowy w ramach akcji „Polska na rowery” w dniu 07 czerwca 2014 r.

Wśród wielu dobroczyńców znaleźli się: Wójt Gminy Słubice, który ofiarował poczęstunek na zakończenie rajdu, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska podarowała pieczywo na poczęstunek. Dom Weselny „U Bolka” zaopatrzył uczestników rajdu w wodę. Wójt Gminy Sanniki obdarował uczestników rajdu pamiątkowymi smyczami. Wszystkim dziękujemy za wsparcie. Bezpieczeństwo uczestnikom rajdu zapewnili funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Gostyninie oraz Komisariatu Policji w Gąbinie. Bardzo duży udział w zabezpieczeniu trasy rajdu miała Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach, która towarzyszyła nam od startu do mety. Rajd rozpoczął się o godzinie 15.00.

Wśród uczestników rajdu była grupka dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Pierwszy etap rajdu prowadził z Mocarzewa do Słubic gdzie dołączył do nas Wójt Gminy Słubice p. Józef Walewski oraz kilka osób.

Następnie przejechaliśmy odcinek Słubice - Studzieniec. Droga była przyjemna i mimo słońca na twarzach uczestników rajdu nie widać było zmęczenia.

Doliną rzeki Wisły zbliżaliśmy się do Słubic

i mety na Orliku gdzie czekał nas poczęstunek. Posileni mogliśmy sobie odpocząć i pogawędzić.

Do uczestników rajdu dołączyły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Mocarzewie wraz z wychowawcami. Wszyscy wspólnie kibicowaliśmy podczas meczu piłkarskiego pomiędzy strażakami OSP Słubice oraz OSP Sanniki.

Na zakończenie rozdaliśmy pamiątkowe podziękowania. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji i prowadzeniu rajdu oraz wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.


Copyright © 2015 Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Mocarzewie. Wykonanie:A.Bedyk. All Rights Reserved.